0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
Serie A
Flamengo RJ
۱
۲
Fortaleza CE
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۲
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۰
Palmeiras
۳
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۲:۰۰
Vitoria BA
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۰۰
Criciuma EC
۱
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
۰
۰
Pyramids FC
inprogress
۲۱:۳۰
China
Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Cancelled
۱۴:۳۰
Chengdu Rongcheng FC
۲
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۳۰
Shanghai Port FC
۵
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۵
Europe
EURO Qualification Women
Iceland (W)
۳
۰
Germany (W)
inprogress
۱۹:۴۵
France (W)
-
-
Sweden (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۰
Finland (W)
۱
۱
Norway (W)
Finished
۱۹:۳۰
England (W)
-
-
Ireland (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belgium (W)
۰
۰
Denmark (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۰
۰
Portugal (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Turkey (W)
۰
۰
Switzerland (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Czech Republic (W)
۲
۱
Spain (W)
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands (W)
-
-
Italy (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Faroe Islands (W)
۲
۱
Montenegro (W)
Finished
۱۹:۱۵
Croatia (W)
-
-
Wales (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Georgia (W)
۰
۲
Belarus (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia (W)
۰
۱
Scotland (W)
inprogress
۲۰:۳۰
North Macedonia (W)
۰
۱
Latvia (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Kosovo (W)
۰
۴
Ukraine (W)
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus (W)
۱
۱
Lithuania (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Luxembourg (W)
۰
۰
Estonia (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Kazakhstan (W)
۰
۳
Romania (W)
Finished
۱۷:۳۰
Armenia (W)
۱
۳
Bulgaria (W)
Finished
۱۹:۱۵
Azerbaijan (W)
۰
۵
Hungary (W)
Finished
۱۹:۳۰
Malta (W)
۰
۱
Northern Ireland (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Serbia (W)
۰
۰
Israel (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Greece (W)
۲
۰
Andorra (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Moldova (W)
۰
۴
Slovenia (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Austria (W)
۳
۱
Poland (W)
Finished
۱۹:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Universidad Central de Venezuela
۰
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۰۲:۳۰
Angostura FC
۱
۲
Monagas SC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۲
۴
Metropolitanos FC
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۱۸:۳۰
FC Viktoria Plzen
۳
۳
FC Copenhagen
Finished
۱۷:۳۰
SL Benfica
-
-
Farense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade Caen
۰
۱
FC Nantes
Finished
۱۹:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۴
۱
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۸:۳۰
Go Ahead Eagles
۱
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۱
Puskas FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Pardubice
۰
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
Radomiak Radom
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۰۰
SC Bregenz
۰
۱
FV Illertissen
Interrupted
۱۸:۳۰
FC Eintracht Rheine
۱
۰
Sportfreunde Lotte
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۴
۰
Diosgyor VTK
Finished
۱۸:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۲
۲
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۹:۳۰
Milton Keynes Dons FC
-
-
Barnet
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Siarka Tarnobrzeg
۲
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۲:۰۰
TSV Alemannia Aachen
۰
۱
VfL Bochum
inprogress
۲۰:۳۰
Slask Wroclaw
۱
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۸:۳۰
SK Sturm Graz II
۴
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Brest
۲
۰
Avranches
Finished
۱۹:۳۰
FC Metz
۴
۰
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۴
۰
Mladost Lucani
Finished
۱۲:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۱
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۲:۳۰
Plymouth Argyle FC
۱
۲
Orlando Pirates
inprogress
۲۰:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۳
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۰۰
FC Utrecht
۰
۰
K. Sint-Truidense
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Dinamo Moscow
۲
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۰۰
SV Lippstadt 08
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۹:۳۰
Stal Mielec
۵
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۱:۳۰
FC Twente
۲
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۱۳:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۰
FC Blau-Weiss Linz
Interrupted
۱۹:۳۰
Ascot United
-
-
Winchester City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
GKS Jastrzebie
۱
۰
Unia Turza Slaska
Finished
۱۸:۳۰
Miedz Legnica
۲
۱
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۹:۳۰
Bayern Munich II
۲
۲
SpVgg Unterhaching
inprogress
۲۰:۰۰
Peterborough United
۰
۰
AFC Wimbledon
inprogress
۲۰:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۳
۱
Podbrezova
inprogress
۱۹:۳۰
SG Union Sandersdorf
۲
۲
Berliner AK 07
inprogress
۲۰:۰۰
AFC Fylde
۰
۰
Blackpool FC
inprogress
۲۱:۳۰
Academica de Coimbra
۰
۰
Uniao Leiria
Finished
۱۳:۰۰
FC Volendam
۰
۰
VV Noordwijk
inprogress
۲۱:۳۰
Matlock Town
-
-
Derby County
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Preston North End FC
-
-
Lincoln FC
Cancelled
۱۲:۳۰
SC Heerenveen
۰
۰
Almere City
inprogress
۲۰:۳۰
Floridsdorfer AC
۱
۱
SK Lisen
inprogress
۱۹:۳۰
Voitsberg
۰
۰
Deutschlandsberger SC
Cancelled
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۱
۰
ASK Mochart Koflach
inprogress
۲۰:۳۰
Lichtenberg 47
۱
۱
Hallescher FC
inprogress
۲۰:۳۰
ND Beltinci
۱
۴
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۳۰
FC Schaffhausen
۰
۰
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۲۰:۳۰
FC Wil 1900
۰
۰
SC Cham
inprogress
۲۱:۰۰
Weston-super-Mare FC
۰
۰
Exeter City FC
inprogress
۲۱:۳۰
Roda JC Kerkrade
۲
۰
Lierse SK
Finished
۱۵:۳۰
ASV Siegendorf
۲
۰
USV Scheiblingkirchen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
St. Anna
۱
۰
Ilzer SV
inprogress
۲۰:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۰
Ujpest FC
inprogress
۱۸:۳۰
Opatija
۲
۱
Orijent 1919
inprogress
۲۰:۰۰
SAK Klagenfurt
۴
۰
ASKO Mittlern
inprogress
۲۰:۳۰
Taffs Well
-
-
Merthyr Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Kickers Offenbach
۳
۰
RW Walldorf
inprogress
۲۰:۳۰
Uhlenhorster SC Paloma
۲
۰
Inter Turkspor Kiel
inprogress
۲۱:۰۰
SV Allerheiligen
۲
۴
SC Sparkasse Elin Weiz
inprogress
۲۰:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SV Hall
inprogress
۲۰:۳۰
SK St Johann
۱
۰
FC Kufstein
inprogress
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894 II
Interrupted
۱۹:۳۰
Wiener SK
۰
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
Interrupted
۲۰:۰۰
Preston North End FC
۰
۱
Lincoln City
Finished
۱۲:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۹:۳۰
SV Schwechat
۰
۰
TWL Elektra
Interrupted
۲۰:۰۰
Furstenfeld
۰
۰
ASK Kohfidisch
inprogress
۲۰:۳۰
Pajapita
۰
۰
Deportivo Marquense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
DAC Dunajska
۲
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۱:۳۰
St. Veit/Glan
۰
۰
SK St.Andra/Lav
inprogress
۲۰:۳۰
Lechia Gdansk
۱
۱
Wisla Plock
Finished
۱۴:۰۰
FK Radnicki Nis
۳
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۰:۳۰
Silkeborg IF
۱
۴
Vendsyssel FF
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow II
۲
۲
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۵:۳۰
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۱
NKP Podhale
Finished
۱۶:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۱
۰
Bansko
Finished
۱۸:۴۵
FC Ingolstadt 04
۳
۱
VfR Mannheim
Finished
۱۹:۰۰
PFC Slavia Sofia
۴
۱
Sportist Svoge
Finished
۱۹:۳۰
OFK Petrovac
۰
۳
Pari NN
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۳:۰۰
Dandenong City
۲
۴
Hume City
Finished
۱۳:۱۵
United States
MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۳
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۱:۳۰
Houston Dynamo II
۲
۰
Austin FC II
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Goiano 2
Anapolina
۰
۱
FC Trindade
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Nicaragua (W)
۲
۰
Panama (W)
Finished
۰۴:۳۰
Russia (W)
۰
۲
North Korea (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Myanmar (W)
۱
۱
India (W)
Finished
۱۳:۰۰
Romania
Liga I
FC Farul Constanta
۰
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۹:۰۰
AFC Hermannstadt
-
-
Universitatea Craiova
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Mozambique
Mocambola
Black Bulls Maputo
۲
۲
Ferroviario de Lichinga
Finished
۱۶:۰۰
New Zealand
Central Premier League
North Wellington AFC
۱
۴
Island Bay United
Finished
۱۰:۴۵
Malaysia
Super League
Kuching City FC
۲
۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۵:۴۵
Kedah
۳
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
First Division
Cork City FC
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Kerry FC
-
-
Bray Wanderers AFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
University College Dublin FC
-
-
Treaty United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Wexford FC
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Australia
South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۲
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۴:۱۵
Chile
Copa Chile
Palestino Santiago
-
-
Santiago Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nublense
۵
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Chuncheon FC
۰
۳
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
Hwaseong FC
۲
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
Fulgencio Yegros
۰
۱
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۲:۰۰
Latvia
1. Liga
SK Super Nova
۱
۰
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Brunswick City
۳
۲
Melbourne Victory 2
Finished
۱۴:۰۰
Langwarrin SC
۴
۲
Bulleen Lions
Finished
۱۳:۰۰
Werribee City
۰
۲
Western United FC NPL
Finished
۱۴:۰۰
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۲
۱
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
Africa
CECAFA Club Cup
Coastal Union
۰
۲
JKU FC
Finished
۱۳:۳۰
Hay Al Wadi
۲
۱
Dekedaha FC
Finished
۱۶:۳۰
Villa SC
۳
۱
Singida BS FC
Finished
۱۸:۳۰
AP Rwandaise FC
۰
۰
Al-Merreikh Juba
inprogress
۲۱:۳۰
Myanmar
National League
Yadanarbon
۳
۲
Mahar United
Finished
۱۲:۳۰
Yadanarbon
۳
۲
Sagaing United FC
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Son La (W)
۰
۱
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۵:۳۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۱
۱
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۱
۱
Coimbra EC U20
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Premier Division
Dundalk FC
-
-
Drogheda United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Galway United
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Vietnam
U21 Championship
Tien Giang U21
۱
۰
Can Tho U21
Finished
۱۱:۰۰
Tay Ninh U21
۰
۱
Dong Nai U21
Finished
۱۰:۳۰
Quang Nam U21
۱
۱
Dak Lak U21
Finished
۱۰:۰۰
PVF-CAND U21
۵
۰
Song Lam Nghe An U21
Finished
۱۲:۰۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۲
۰
Dong Thap U21
Finished
۱۳:۳۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۹
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۱:۳۰
SHB Da Nang FC U21
۵
۱
Tay Nguyen U21
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۴:۳۰
Darwin Hearts
۲
۱
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Police AC
۰
۰
Eastern Railway FC
Finished
۱۳:۰۰
Calcutta Polica Club
۲
۱
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Tollygunje Agragami
۱
۳
Bhawanipore FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Sydney FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۱
۲
Logan Lightning U23
Finished
۱۲:۰۰
Estonia
Meistriliiga
FC Kuressaare
۰
۰
JK Tammeka Tartu
inprogress
۲۰:۰۰
Finland
Ykkonen
Atlantis FC
۱
۱
EPS
Finished
۱۹:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
VIFK Vaasa
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۱
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۰۰
Iceland
U19 League
Haukar/KA U19
۰
۰
Valur/KH U19
inprogress
۲۲:۰۰
Selfoss/Arborg U19
۰
۰
Fylkir / Ellidi U19
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
U23 League
Atlas U23
۲
۲
Tigres UANL U23
Finished
۱۸:۳۰
Club America U23
۳
۱
Queretaro U23
Finished
۱۸:۳۰
Mazatlan FC U23
۳
۱
Atletico San Luis U23
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
Latvia Cup
Leevon PPK
۱
۰
SC Grobinas
inprogress
۲۰:۰۰
Australia
Victoria Premier League 2
Altona City
۲
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۱۳:۳۰
Brunswick Juventus
۰
۰
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Norway
Eliteserien
Sarpsborg 08
۳
۰
Rosenborg BK
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Adelaide University (W)
۰
۱
Flinders United (W)
Finished
۱۲:۱۵
Adelaide City (W)
۴
۱
Metro United (W)
Finished
۱۴:۱۵
FFSA NTC (W)
۲
۴
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۴:۱۵
Sturt Lions (W)
۰
۱
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۳
۲
Logan Lightning
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Maroochydore Swans FC
۲
۲
North Lakes United
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL ACT Women
Tuggeranong United (W)
۰
۲
Australian National University FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
World
Friendly Club Matches Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۴
۱
GKS Katowice (W)
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۱
۷
Bayer Leverkusen (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Deportivo Ocotal
۱
۱
Managua FC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide City Reserves (W)
۲
۱
Metro United FC Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Adelaide University Reserves (W)
۲
۲
Flinders United Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Colombia
U19 Championship
Independiente Medellin U19
۳
۲
Total Soccer U19
Finished
۱۹:۳۰
Envigado U19
۱
۱
CD Ciclos U19
inprogress
۲۰:۳۰
Leones U19
۰
۱
Tiendas Margos U19
Finished
۱۸:۳۰
Alberto Zamora U19
۰
۰
Independiente Santa Fe U19
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
A Lyga
Banga Gargzdai
۲
۴
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
II Lyga
Vilnius FK Zalgiris II
۲
۱
FK Transinvest II
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۴
۱
EBK
Finished
۱۹:۳۰
Pallo-Iirot Rauma
۲
۱
VJS Vantaa
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Santos FC U20
۰
۰
Bragantino U20
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۱
۴
Brisbane Knights
Finished
۱۳:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Asociacion Deportiva Tarma
-
-
Sporting Cristal Lima
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Union Comercio
۰
۰
Los Chankas CYC
inprogress
۲۱:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kaspyi Aktau
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۷:۳۰
FC Taraz
۱
۱
Zhetisay
Finished
۱۷:۳۰
FC Altai Oskemen
۱
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Gambia
FF Cup
Medina United
۰
۰
TMT FA
inprogress
۱۹:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Pastoreo FC
-
-
Resistencia SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Iceland
3. Deild
Augnablik Kopavogur
-
-
Hviti Riddarinn
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
IH Hafnarfjordur
-
-
Ellidi
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Peru
Reserve League
Cesar Vallejo Reserves
۰
۰
Union Comercio Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Cienciano Reserves
۰
۰
CD Los Chankas Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Boys Reserves
۲
۱
Atletico Grau Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Finland
Kolmonen
Sporting Kristina
۴
۰
Narpes Kraft II
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Landespokal
TSV Grünwald
۲
۱
TSV Landsberg
inprogress
۲۱:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Logan Lightning (W)
۱
۲
Capalaba (W)
Finished
۱۴:۰۰
Moreton City Excelsior (W)
۲
۲
Virginia United SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
-
-
Royal Pari
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Cearense U20
Crato EC CE U20
۰
۰
Icasa CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Horizonte FC U20
-
-
Pacatuba EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۲
Essendon Royals (W)
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Primera A Women
Newell's Old Boys (W)
۰
۰
Excursionistas (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense 2
CA Carlos Renaux
۳
۱
Metropolitano SC
Finished
۰۳:۳۰
Russia
Youth Championship
Rostov U19
۱
۱
Zenit U19
Finished
۱۹:۳۰
Strogino U19
۱
۲
Spartak Moscow U19
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Konoplev U19
۲
۰
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۵:۳۰
Krylia Sovetov U19
۱
۲
Sochi U19
Finished
۱۵:۳۰
CSKA Moscow U19
۷
۲
Fakel Voronezh U19
Finished
۱۵:۳۰
Chertanovo U19
۲
۰
Ural U19
Finished
۱۷:۰۰
FK Orenburg U19
۲
۲
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۷:۳۰
Krasnodar U19
۳
۰
FK Master-Saturn U19
Finished
۱۷:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۲
۱
Rubin Kazan U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۱
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL League Two
Flatirons Rush SC
۴
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
Redlands FC
Finished
۰۵:۳۰
Arizona Arsenal SC
۰
۱
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Mechal FC (W)
۲
۰
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bole Sub City (W)
۱
۰
Arba Minch (W)
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۱
Hobart City Beachside FC
Finished
۱۳:۴۵
Clarence Zebras Reserves
۱
۵
Tasmania University SC
Finished
۱۳:۴۵
Belarus
Cup
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
FC Minsk
Finished
۱۹:۰۰